BMW Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

BMW Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

BMW Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

BMW Çeki Demiri

Çeki demiri, araçlar için özel olarak üretilen bir kittir. Hareket edemeyen araçları hareket ettirmek için kullanılan çeki demiri her araç için büyük öneme sahiptir. Son model üretilen araçlarda tampon altına gizlenmiş veya ön tarafa monte edilmiş çeki demiri görmek mümkün. Fakat eski model araçlarda üretim aşamasında çeki demiri montajı yapılmıyordu. Her modele ve markaya göre değişiklik gösteren birçok çeki demiri üretimi, satışı ve montajı yapan romorkcu.com adresinden BMW marka araç için BMW çeki demiri sipariş verebilirsiniz.

2400 kg ağırlığındaki araçlara kadar çekebilme dayanıklılığına sahip BMW çeki demiri ile ister kısa mesafe ister uzun mesafede güvenli çekiş sağlamak mümkün.

BMW Çeki Demiri Özelliği

2004 yılı ve sonrası modelleri olan BMW çeki demiri maksimum D değeri ( max D ): 10. 9 kn, aracın römork kapasitesi (max. R ): 2400 kg, çeki kancası maksimum dikey yükseklik (max. S ): 80 kg olarak üretilmiştir. Alaşım ve çelik karışımından yapılmış ve % 100 AKS üretimi olan BMW çeki demiri ECE R55 Belgeli olarak satılıyor.

BMW marka araç için özel üretilmiş olan BMW çeki demiri ile birlikte, montaj işlemini anlaşılır bir şekilde gösteren montaj şeması, römorkun ikaz aydınlatması ile bağlantısını sağlayacak elektrik kiti ve garanti belgesi gönderimi sağlanıyor.

Kaliteli Ve Güvenilir Çeki Demiri Sipariş

T.C Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı onaylı römork ve araç çeki demiri üretip satan ve montajını yapan romorkcu.com 2004 yılından bu yana kaliteli hizmetin tek adresi. Türkiye' de onay belgeli, römork ve araç modellerine özel olarak üretilen çeki demiri imalatı ve montajını yapan ilk firmadır. AKS Römork Endüstrisi olarak çeki demiri kiti, elemanları ve yedek parçalarını da üretip satan firmanın tüm ürünleri ileri düzey teknoloji kullanılarak imal ediliyor. Yüksek kalitede işçilik, kontrol çalışmaları ve başarılı testlere tabi tutulan ürünler için romorkcu.com adresinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Birden fazla ödeme seçeneği ve uygun BMW çeki demiri fiyatları ile romorkcu.com keyifli ve garantili alışveriş imkanı sunuluyor.