FORD TRANSİT VAN ÇEKİ DEMİRİ - 2014 yılı ve sonrası modeller | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

6.888,91 TL  KDV Dahil
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 2953 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 1138 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
STOKTA YOK
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT VAN ÇEKİ DEMİRİ - 2012 yılı ve sonrası modeller

Çeki demirleri doğru araçlar için tercih edilirse oldukça kullanışlı ürünlerdir. Neredeyse araç sahibi herkes bu ürünü alarak kullanmalıdır. Araçların modellerine özel olarak tasarlanan çeki kancaları arasından Ford transit van 2012 yılı ve sonrası modeller için üretilen çeki demirlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Online çeki demiri satışının yapıldığı mağazamızdan alacağınız Ford Transit çeki demirinin Maksimum D değeri 15,5 KN oluyor. Aracın römork kapasitesi ise 3500 kg olarak oluşturuldu. Bunun yanı sıra çeki kancası maksimum dikey yükü 112 kg şeklindedir.

Çeki Demiri Online Satış

Çeki demiri ayrıcalığını yaşayarak tekne ve karavan gibi araçları çekmek için Ford Transit çeki demiri çeşitleri romorkcu.com internet sitesinden alınabilir. Garanti belgesi ve kullanma kılavuzu beraberinde gönderilir.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor