Isuzu Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Isuzu Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Isuzu Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Isuzu Çeki Demiri

Çeki demiri kendi kendine hareket edemeyen römork veya karavan gibi araçların motorlu bir araç tarafından çekilmesini sağlayan bir aparattır. Birçok aracın fabrikadan çıkışında monte edilmiş halde çeki demiri bulunmasına rağmen bazı model ve markalar da çeki demiri bulunmamaktadır. Motorlu araçların arka tamponuna monte edilen çeki demiri araç üzerinde herhangi bir hasara neden olmamaktadır. Elektrik kiti ve çeki demiri montajı sağlandıktan sonra mutlaka Trafik Tescil Müdürlüğü'nde tescil ettirilmesi gerekir.

Her marka ve modele göre özel olarak üretilmesi gereken çeki demirlerini Romorkcu.com adresinden temin edebilirsiniz her marka ve model araçta olduğu gibi Isuzu çeki demiri imalatımız ve satışımızda da son derece kaliteli ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız.

Çeki Demiri Tescil İşlemi

Çeki demirinin mekanik ve elektronik kısımları monte edildikten sonra paket içerisinde yer alan e belge sayesinde Trafik Tescil Müdürlüğü'ne tescil işlemi kolaylıkla yapılmaktadır. Montaj işlemi yapıldıktan sonra montaj uygunluk raporu çıkarttırılır ve ardından araç kontrol merkezinde çeki demiri ve araç kontrol edilir. Bütün bu işlemler sonrasında elde edilen dosyalarla birlikte Trafik Tescil Müdürlüğü'ne gidilerek çeki kancalı araç tescil ettirilir.

Isuzu Çeki Demiri Fiyatları

Marka ve modelleri özel olarak ürettiğimiz Isuzu çeki demiri ve ekipmanları için Romorkcu.com adresini ziyaret edebilir, kaliteli, garantili ve ekonomik çeki demiri satın alabilirsiniz. Şehir içerisindeki çeki demiri montajları için ücretsiz hizmet veren firmamızdan şehir dışındaki müşterilerimiz de telefon ile faydalanabilir. Online satış mağazamız romorkcu.com' da  yer alan Isuzu çeki demirleri aşağıdaki gibidir.

- Isuzu V - Cross Pick - Up Çeki Demiri - 2014 yılı ve sonrası modeller için

- Isuzu D - MaxPick - Up Çeki Demiri - 2014 yılı ve sonrası modeller için

- Isuzu D - MaxPick- Up Çeki Demiri - 2007 yılı ve sonrası modeller için

% 100 Yerli Römork Kancası Modelleri

Firmamızın %100 yerli olarak ürettiği çeki demiri modelleri AKS römork garantisi kapsamındadır. Ayrıca TSE Onaylı ürünlerimiz T.C. Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı'nca da onaylıdır. ECE R 55 belgeli % 100 yerli çeki demiri ile birlikte bir adet e-belge, bir adet montaj şeması, bir adet talimatname ve elektrik kiti gönderimi sağlamaktayız.