Iveco Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Iveco Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Iveco Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Iveco Çeki Demiri

Araç kullanımında çeki demirleri, bir aracı veya bir yükü çekme konusunda son derece avantajlı bir kullanım sağlayabiliyorlar. Bir çeki demiri satın alarak başka birine ihtiyaç duymadan düşük maliyetle son derece güvenli bir çekiş sağlayabilirsiniz. Iveco araçlarınızda kullanabileceğiniz çeki demirlerini www.romorkcu.com adresinde bulabilir ve online siparişle hemen sipariş talebinizi firmaya iletebilirsiniz. Yönetmeliklere ve standartlara uygun olarak üretilen Iveco çeki demiri ile güvenli ve rahat bir kullanım sağlayın.

Iveco Marka Araçlarla %100 Uyum

Iveco markalı araçlar genellikle yük ve yolcu taşımacılığında tercih edildiği için, Iveco çeki demiri ürünleri son derece önemli bir yere sahip olmaktadır. Türkiye'deki en iyi satış desteğine sahip olan firma, sizlere birden fazla Iveco araç modelinde kullanılabilecek ve araca %100 uyum sağlayabilecek ürünleri satın alma imkânı sunmaktadır. Firmanın kendi imalatı olan bu ürünler, hem TSE hem de T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Iveco araçlardan Daily kamyonet, Daily Van ve Daily minibüs modelleriyle uyum sağlayan Iveco çeki demiri ürünlerini online çeki demiri satış mağazamızda bulabilirsiniz. Bu sayede kullandığınız araca %100 şekilde uyum sağlayabilecek bir çeki demirini sipariş edebilirsiniz.

Iveco Çeki Demirlerinin Özellikleri

Iveco markalı araçlarda kullanılabilen çeki demirleri, firmamız tarafından üretilmektedir. Bu sayede ürünler size paket içeriğiyle aracınıza tam uyum sağlayacak şekilde gönderilir. Online römork kancası satışı yapan mağazamız tarafından müşterilere imalat ve satış desteği sağlanabildiği gibi, montaj konusunda da destek sağlanabiliyor. Bu nedenle siparişlerinizde montaj desteğinden de yararlanmak istediğinizi belirtmeli ya da firmanın iletişim numarasıyla Whatsapp üzerinden siparişinizi belirtirken montaj desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Taksitli Satış Desteği

Romorkcu.com’da kredi kartıyla veya havaleyle ödeme yapabilmenizin yanı sıra kapıda ödeme ile ödeme de gerçekleştirebiliyorsunuz. Axess, Bonus, Maximum, World ve Paraf kartlarıyla yapacağınız ödemelerde 12 taksit avantajı sağlanmaktadır. Bu sayede rahat rahat ödemelerinizi yaparak çeki demirinize sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmanın kurumsal adresine üye olarak, almak istediğiniz ürünlerde indirimleri de 'Fiyat Alarmı' ile takip edebilirsiniz.