Opel Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Opel Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Opel Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Opel Çeki Demiri

Çeki demiri ulaşımda motoru olmayan araç taşıma işinde sıklıkla kullanılan bir ekipmandır. Karavan, römork ve diğer otomobiller gibi taşıtları çekmek ve bir yerden diğer yere ulaşımını sağlamak için kullanılır. Sabit ya da portatif topuzlu olmak üzere 2 modeli vardır. 2004 yılından beri hizmet veren firmamız Türkiye cumhuriyeti bilim, sanayi ve teknoloji bakanlığından TİB onay belgesini elinde bulunduran tek firmadır. Çeki demiri ve ekipmanlarının üretimi, montajı, yedek parçaların üretimi ve satışını yapmaktadır. Üretilen ekipmanlar yüksek kalite işçilik ile üretilmiş ve tüm testlerden gerçek müşteri hizmetine sunulmuştur.

Aracınıza Uygun Ucuz Çeki Demiri

Firmamız tarafından üretilen ve satışı yapılan Opel çeki demiri çeşitlerini yüksek kalite uygun fiyat ile Romorkcu.com sitemizden online sipariş vererek temin edebilirsiniz. Opel çeki demirini güvenilir bir firmadan yüksek kalite uygun fiyata almak için mutlaka sitemizi ziyaret ediniz. Binek araçlar için de en iyi işçilik ve kaliteye sahip çeki demiri satışından itibaren başlayan sürecimiz danışmanlık hizmetlerimiz ile bir ilke imza atmıştır.

Çeki Demiri Modelleri

Aracınız türüne ve cinsine göre sahip olacağınız çeki demiri için fiyatlar da farklı olacaktır. Kamyonet, transit ve binek araçlar için üretilen çeki demiri işlev ve ebat olarak farklıdır. Aynı kalite ve aynı işçilik ile üretilen ürünlerimiz garantilidir. Her otomobil firması için ayrı ayrı üretilir. Opel çeki demiri modellerine sitemizden ulaşarak sipariş verebilirsiniz

Opel Çeki Demiri Fiyatları

Firmamız da üretilen her türlü ekipman garanti belgeli ve onaylıdır. Çeki demirleri çeşitleri arasından adaptörlü ve sökülebilen çeki demiri fiyatları sabit çeki demiri fiyatına göre daha pahalıdır. Sitemizde her bütçeye uygun ürün bulunmaktadır. Alınan çeki demiri bazı otomobillerde görünen bir yerde iken bazı otomobillerde tamponun alt kısmındadır. Firmamız tarafından İzmir dışı siparişlerde danışmanlık yapılarak montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Yerine yerleştirilen çeki demiri sağlam bir şekilde monte edilmelidir. Bazı çeki demiri modelleri sadece taşıma işinde kullanılırken bazıları adaptörlü olduğu için çok fonksiyonludur. Bu da fiyat farkına yansıyacaktır. Her bütçeye uygun çeki demiri fiyatlarına sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.