Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

10.10.2018

SKODA ÇEKİ DEMİRLERİ ONLİNE SATIŞSkoda markası, en eski araç üreticilerinden birisi olmasıyla bilinmektedir. Bu nedenle bu markanın birçok aracı Türkiye'de kullanılmaktadır. Ailenizle bir tatilde karavanınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız veya kurumsal bir faaliyette çeki işlemlerine ihtiyacınız varsa, romorkcu.com sizlere Skoda çeki demirleri ürünlerini uygun fiyatlarla ve kaliteyle sunmaktadır. Bu ürün alternatiflerini değerlendirerek Skoda araçlara en iyi uyumu sağlayacak çeki demirini sipariş edebilirsiniz.

skoda ceki demiri modelleri

Hangi Skoda Araçlarda Çeki Demirleri Kullanılabilir?

Firmanın üretmiş olduğu Skoda araçlarına özel çeki demirleri, Skoda Octavia Sedan ve Skoda Fabia araçlarının modelleriyle uyumludur. Araç tipine ve modeline uygun olarak kullanılan Skoda çeki demirleri ile istediğiniz çeki işlemlerini yapabileceksiniz. Kurumsal bir faaliyet ya da bir aile tatiline çıkarken karavanınızı yanınızda götürmek gibi işlemler için bu çeki demirleri idealdir.

skoda ceki demiri fiyatlari

Skoda aracınızın taşıma kapasitesine göre tasarlanan çeki demirleri, 1.400 kg'dan başlayarak 2.000 kg'a kadar yük çekmenizi mümkün hale getirecektir. Firmanın ürettiği çeki demirlerinin sizlere bu yükleri taşıma imkanı tanıması, yönetmeliklere uyan ve testlerden geçirilen çeki demirleri ile sağlanıyor.

Skoda Çeki Demirlerinin Montajlanması

 

skoda ceki demiri montaji

Skoda araçlar ağır yükleri taşıyabilecek çeki demirleri ile kullanılabilmektedirler. Bu yüzden bir çeki demiri alarak kurumsal bir faaliyet yürütme imkanınız olacaktır. Ayrıca firmanın satışlarında hem imalat hem de montaj desteği verdiğini de belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede romorkcu.com'dan satın alacağınız Skoda çeki demirinin montajında da yardım alabilirsiniz.