Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

27.11.2018 02:00:00

Tofaş Çeki Demiri OnlineTofaş marka araçlar genelde insanların yük taşımak için kullandığı araçlardır. Bu araçların arkasına takılan römorklar ile kişiler bir noktadan başka bir noktaya yük çekmektedir. Bunun dışında herhangi bir arıza durumunda aracı çekmek için veya başka bir araç tarafından çekilmek için Tofaş araçlarda çeki demiribulunmaktadır.

tofas ceki demiri modelleri

Çeki Demiri Nereden Alınır?

Tofaş arabalarda çeki demiri genelde tercihe göre sonradan takılır. Bu çeki demirleri kişinin isteğine göre öne veya arka kısma takılabilir. Piyasada oldukça pahalı bir fiyata satılan çeki demirleri internet üzerinden satın alınarak ucuz bir maliyet ile araçlara taktırılabilir. Bunun için Tofaş çeki demiri online satış yapan Romorkcu.com adresi tercih edilebilir.

tofas kartal ceki demiri

Romorkcu.com Sitesindeki Tofaş Çeki Demirleri

Mağazamız uzun yıllardır çeki demiri üretim ve satış alanlarında faaliyet göstermektedir. Sizlerde Tofaş çeki demiri çeşitlerini online olarak satın almak istiyorsanız mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Sitede satılan çeki demirleri son derece kaliteli olup oldukça uzun ömürlüdür. Çeki demirleri tercihe göre ön kısım için veya arka kısım için özel olarak gönderilmektedir. Arkasına römork takma izni olan araçlarda arka çeki demiri takılırken herhangi bir arıza durumunda çekilmek için araçların ön kısmına çeki demiri takılmaktadır. Bu çeki demirleri garantili olarak satışa sunulmaktadır. Çeki demirinin yanı sıra satın alınan paket içinde elektrik kiti, e belgesi ve montaj şeması yer alıyor.

tofas sahin ceki demiri fiyatlari